piątek, 24 maja, 2024
Koszulkipatriotyczne.biz.pl

100% Polski w koszulce

Masz dość widoku metek z napisem „made in China”? Spraw sobie stuprocentowo polską koszulkę!

Tematyka

Koszulki w sklepie Unire Patria od początku do końca powstają w Polsce. Najpierw jest pomysł. Inspirujemy się ważnymi wydarzeniami z historii Polski. Stąd też koszulki nawiązujące do bitwy o Monte Cassino, polskiej Husarii czy żołnierzy Armii Krajowej.
Ważne jest dla nas aby koszulka pokazywała społeczeństwu, że jesteśmy dumni z naszej historii.
Jesteśmy również świadomi dziedzictwa naszego narodu. Dlatego patriotyczne koszulki powinny być noszone z godnością. Gdy na piersi mamy orła lub biało-czerwone kolory musimy dawać innym przykład prawdziwej patriotycznej postawy.

Projekt

Każdy pomysł przekształcamy jest w ilustrację przez najlepszych w Polsce grafików. Nie są to proste napisy lecz wspaniałe, dopracowane w szczegółach ilustracje.
Przyjrzyjcie się nadrukowi na koszulce „Husarz- Elitarna kawaleria”. Na pierwszym planie mamy szyszak husarski ochlapany krwią co symbolizuje przebyte przez Husarię walki. Nad nim góruje Biały Orzeł który zaznacza związek kawalerii z Polską. Na koszulce znajduje się jeszcze napis „Amor Patriae Nostra Lex” co oznacza „Miłość Ojczyzny Naszym Prawem”. Była to maksyma każdego husarza.
Całość grafiki osadzona jest w kolorystyce patriotycznej i posiada wiele detali. Jest to grafika na najwyższym poziomie.

Wykonanie

Nasze koszulki wykonane są z najwyższej jakości bawełny, które pochodzą z łódzkich dziewiarni. Nadruk wykonujemy metodą sitodruku. Dodatkowo wzmacniamy go naszą autorską metodą. Dzięki temu nadruk nie spiera się i nie blaknie.
Naszą dewizą jest bezkompromisowa jakość. Pokazujemy, że polski produkt to najlepszy produkt.
Co więcej nasze patriotyczne koszulki sprzedajemy w limitowanych ilościach. Dzięki temu naprawdę możesz wyróżnić się z tłumu. Unire Patria łączy wysoką jakość z patriotycznym przesłaniem.
Już bardziej polskiej koszulki nigdzie nie kupicie. Pomysł – Polska, opracowanie graficzne – Polska, wykonanie – Polska.
Pokaż innym, że można znaleźć ubrania z metką „Wyprodukowano w Polsce”.

Like this Article? Share it!

About The Author

Leave A Response