piątek, 24 maja, 2024
Koszulkipatriotyczne.biz.pl

Elitarna bluza Husarz

Potrzebujesz czegoś na chłodniejsze dni? Czarna bluza z husarzem na piersi będzie doskonała.

Musisz ją mieć

Bluza Husarz to propozycja dla pewnych siebie panów, którzy niczym polska husaria nie cofają się w chwili zagrożenia i zawsze walczą do końca. Bluza bez kaptura nadaje się zarówno na wieczorne wyjście jak i do pracy.
W takim ubraniu nie zdołasz przejść niezauważony. Wzór mino, iż dokładny i szczegółowy to został wykonany przy użyciu kilku podstawowych kolorów. Odcienie metalu, złota oraz oczywiście czerwieni i bieli. Ta mieszanka doskonale prezentuje się na ciemnej bluzie. Ta elegancka, ciemna bluza z niesamowitym nadrukiem powinna znaleźć się w szafie każdego patrioty.

Uskrzydlona husaria

bluza_husarz_czarnaGłównym elementem ilustracji jest szyszak husarski. Ten charakterystyczny hełm przyozdobiono godłem Polski oraz śladami krwi, co dodaje mu walecznego charakteru i przypomina, że walczyli w nim żołnierze z krwi i kości.
Nie mogło również zabraknąć także znamiennych dla polskiej husarii skrzydeł. Używanych zarówno do ochrony w walce jak i do odstraszania koni przeciwnika.
Polska husaria nie tylko była najgroźniejszą kawalerią, ale również wzbudzała zachwyt swoim wyglądem.
Nadruk wzbogaca obecność Białego Orła, który symbolizuje przywiązanie husarii do Rzeczpospolitej.
Nie mogło zabraknąć również dewizy polskiej husarii „Amor Patriae Nostra Lex”, co oznacza „Miłość Do Ojczyzny Naszym Prawem”.

To się nazywa jakość

Czarna bluza Husarz wykonana jest z wysokiej jakości bawełny enzymowanej o gramaturze 360 gram. Bluza została w całości wykonana w Polsce. Począwszy od projektu do wykonania. Sam nadruk został wykonany metoda sitodruku z użyciem podwójnej warstwy farby oraz specjalnego wzmocnienia, który chroni go przed uszkodzeniem i blaknięciem.
Bluza wzmocniona jest podwójnym szwem. Na karku umieszczono po raz drugi motto husarii oraz wszyto materiał zapobiegający poceniu się.
Bluza posiada oryginalną metkę z umieszczonym Znakiem Polski Walczącej. Całość prezentuje się niesamowicie.
Dopracowana w najmniejszych szczegółach grafika i najwyższa jakość wykonania powodują, że bluza jest warta swojej ceny.
Najlepsza bawełna i wzmocniony nadruk gwarantują, że bluza posłuży przez długi czas. Bluzę znajdziecie na unirepatria.pl/produkt/bluza-husarz-czarna/

Like this Article? Share it!

About The Author

Leave A Response