piątek, 24 maja, 2024
Koszulkipatriotyczne.biz.pl

Waleczna koszulka – „Polska Walcząca”

Koszulka „Polska Walcząca” to obowiązkowa pozycja dla każdego maniaka patriotycznej odzieży.

Kotwica

Starannie wykonana grafika zachęca swoją prostotą i elegancją. Kotwica przyozdobiona polskimi flagami wspaniale prezentuje się na ciemnym tle. Wzór ten to minimum formy i maksimum przekazu.
Czym jest Znak Polski Walczącej? W czasach II wojny światowej malowano znak kotwicy (połączenie liter P i W) na murach i pomnikach. Malowane pod osłoną nocy znaki miały przypominać niemieckiemu agresorowi, że Polska wciąż żyje, że Polacy będą walczyć do ostatniej kropli krwi o wolność swojego kraju. Nigdy się nie poddadzą.
W czerwcu 2014 roku Znak Polski Walczącej został ustawowo uznany symbolem walki polskiego narodu. Od tej chwili oficjalnie stanowi dobro narodowe i podlega ochronie. To podkreśla wagę tego symbolu.
Kotwica stała się synonimem nadziei i samozaparcia w dążeniu do odzyskania niepodległości.

Najwyższa jakość

polska_walczaca_biala_duzeKoszulka patriotyczna „Polska Walcząca” (ciemny melanż) wykonana została z najwyższej jakości bawełny czesanej, gramatura 210 gram. Cała koszulka ma podwójne szwy dzięki czemu jest bardzo wytrzymała. Dla lepszego komfortu koszulka posiada boczne szwy, które ułatwiają prasowanie i zapobiegają odkształcaniu się materiału.
Sam nadruk to również najwyższa jakość wykonania. Nadruk został naniesiony na koszulkę metodą sitodruku z podwójną warstwą farby i dodatkowym utrwaleniem. To wszystko sprawia, że grafika jest niezniszczalna. Nie blaknie i nie spiera się.
Dodatkowo koszulka posiada ochronę przed potem. Wnętrze karku wyłożone jest przeciwpotnym materiałem.
Miłym dodatkiem jest dedykowana metka, na której również znajdziemy Znak Polski Walczącej. Na rękawie natomiast naszyto skórzaną wszywkę „Unire Patria”.
Ten t-shirt to połączenie najwyższej jakości materiałów i wykonania z nietuzinkową grafiką.

Daj się zauważyć

Mając tę koszulkę na sobie, na pewno nie zdołasz przejść niezauważony.
Jest to całkowicie polska koszulka. Nie tylko tematyka nadruku jest typowo polska. Sama koszulka została zaprojektowana i wytworzona w Polsce.
Koszulka „Polska Walcząca” to wykorzystanie nowoczesnego wzornictwa  do przedstawienia narodowych wartości. Wysoka jakość i rodzima produkcja tylko zachęcają do zakupów.
Wzór ten mogą nosić osoby w każdym wieku. Młodym nada powagi ze względu na tematykę, a starszym nowoczesny wzór doda wigoru.
Nosząc na piersi Znak Polski Walczącej pokazujesz społeczeństwu, że nie jesteś obojętny na sytuację swojej ojczyzny. Pokaż innym, że patriota potrafi wyglądać elegancko i dumnie.

Koszulkę kupicie tutaj.

Like this Article? Share it!

About The Author

Leave A Response